Hediye kutuları içindeki her bir ürünü temalara özel olarak tasarladığımız için kutu içeriklerinde değişiklik yapamıyoruz. 

Evet, yalnızca e-posta adresinizi girerek de üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş ile ilgili kargo takip numarası, sipariş bilgileri gibi bilgiler e-posta adresinize gönderileceği için aktif olarak kullandığınız bir e-posta adresi belirtmenizi öneririz.

Ödeme sayfasında karşınıza çıkan Kredi Kartı/Banka Kartı ve Havale/EFT ödeme seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz.

İnternetten yapacağınız alışverişlerde kredi kartı ile ödeme yaparken, kredi kartı bilgilerinizin (kart numarası, güvenlik kodu ve kartınızın son kullanma tarihi) eksiksiz ve hatasız olması, kredi kartı veya sanal kredi kartınızın Visa, Mastercard ve Amex olması, kartınızın kullanılabilir limitinin yeterli olması, internetten alışverişe açık olması gerekmektedir. Ödeme aşamasında iken bu koşullar sağlanmış ve işlem onayı esnasında herhangi bir internet bağlantısı sorunu yaşanmamış ise ödeme sorunsuz gerçekleşmektedir. Sorununuzun devam etmesi durumunda bankanız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Siparişiniz 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Teslimat sürece 3-5 iş günü içerisindedir.

Türkiye sınırları içinde yer alan tüm illerden sipariş verebilirsiniz.

Teslim esnasında fark edilmeyerek teslim alınan eksik, hasarlı veya ayıplı ürünlerin değişimi için hafta içi 10:00-18:00 saatleri arasında xxx numaralı telefondan ulaşabileceğinizi Müşteri Hizmetleri bölümümüz, ürünün hasar veya ayıbını gösteren fotoğraf göndermenizi talep edecektir. Yapılan inceleme sonucunda tüketici kaynaklı bir hata olmadığının tespiti durumunda, stoklarımızda mevcut ise ürünlerin birebir değişimi yapılacaktır. Firma adına kesilen faturalarda ise, satın alan firmanın iade faturası ile değişim veya iade işlemi yapılabilir.

Farklı bir sorum var.

Eğer sıkça sorulan sorularımız haricinde farklı bir sorunuz varsa lütfen info@mylittlesbox.com adresine mail atarak iletişime geçiniz.