Biz Kimiz?

My Little’s Box firması 2020 yılında en yakınlarınızın mutlu günlerinde onlara ve miniklerine hediye edebileceğiniz en kaliteli, kullanışlı ve eğlenceli ürünleri bir araya getirme hedefiyle kurulmuştur.

Kutularımızın içerisindeki ürünleri, annelerimizi ve miniklerimizi mutlu edecek bir konsept belirledikten sonra teker teker kendimiz seçip kombinlemekteyiz. Miniklerimizin narin bir cildi olduğu için ürün seçiminde her zaman önceliğimiz kalitedir.

Bu hediyeyi verirken aslında sizden gelen bir hatıra vermiş olmakla beraber, annelerimiz için daha sonra ihtiyaç duyabileceği ürünleri onlara önceden vererek kolaylık sağlamış olup, miniğimize de bu dünyaya adım attığı an itibariyle en sağlıklı ve kullanışlı olan ürünlerle serüvenlerine başlama fırsatı sunuyorsunuz.

My Little’s Box ailesi olarak mutlu dileklerinizi ve duygularınızı paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Hiç bir hediye seçerken daha fazlasını verebilmeyi dilediniz mi?

Herkes hayatında bir kez bile olsa hediye seçerken çıkmaza girmiştir. İşte o an kendinize hep şu soruları sorarsınız: Ne alabilirim? Ne uygundur? Hangisi onun için daha kullanışlı olur? Hangisini almalıyım?

Biz miniklerimiz için nasıl bir hediyeden fazlasını sunabiliriz diye uzun uzun düşündük ve My Little's Box ailesi olarak karşınıza çıkmaya karar verdik.